gülüş tasarımı

Gülüş Tasarımı

implant

İmplant

Diş Beyazlatma

laminate veneer

Laminate Veneer

ortodonti

Ortodonti

kanal tedavisi

Kanal Tedavisi

Gülümsemenizi seviyoruz

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Plusdent Diş Estetiği Kliniği olarak, kişiye özel diş tedavilerini, hijyen standartları ve gelişmiş teknolojilerle birlikte sunuyoruz.  Hizmet çerçevemiz, diş temizliği, hassas diş sorunları, diş eti hastalıkları gibi korucu diş hekimliği tedavilerini, ortodonti, diş implantı, endodonti gibi uzman diş hekimliği tedavilerini ve diş beyazlatma, laminate veneer, zirkonyum kaplama gibi estetik diş hekimliği uygulamalarını kapsamaktadır.

Hastalarımızın diş ve diş eti sağlıklarını ömür boyu korumalarına yardımcı olurken, diş estetiği problemlerine de, her hastamıza özel tedavi planı çıkararak çözüm sağlıyoruz. Alanında profesyonel doktorlarımız ve uzman ekibimizle birlikte, sizlere konforlu ve rahat bir deneyim sunmak öncelikli hedefimiz. Kliniğimizde diş hekimliğinin her alanında modern diş hekimliği uygulamalarını ve yüksek teknoloji ekipmanlarını bulacaksınız. Hastlarımızın diş sorunlarını çözmek, mutlu bir deneyimle yeniden gülümsemelerini sağlamak en büyük mutluluğumuz.

Randevu Alın
Porselen Dolgular
Hareketli Protezler
Kırmızı Diş Estetiği
Diş Eti Hastalıkları
Gömük Diş
Tam Seramik Kuronlar
Eklem Ağrısı
Kuron ve Köprü Protezi

Hayalinizdeki gülümseme artık imkansız değil

Sağlıklı ve Estetik Dişlerinizle Yeniden Gülümseyin

Plusdent Diş Estetiği Kliniği olarak kişisel istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak tedavinizi planlıyoruz. Tüm diş tedavilerinde, gelişmiş teknolojilerle birlikte,  profesyonel  çözümler sunuyoruz.

Tedaviler
Diş Hekimleri
Blog
Randevu Alın